Events

The most important annual cultural events organized in the area include:

–         “Babiogórskie Podłazy” – caroling groups contest (January),

–         Eastern Palm and Cuisine Contest (the Commune of Budzów, March/April),

–         “Podababiogórskie Posiady” – folk singers, instrumentalists and storytellers contest (May),

–         Folk Toy Festival (Stryszawa, May/June),

–         “Echo” – brass band contest (the Commune of Jordanów, June),

–         “Encounters with Folklore” – folk music festival (Sucha Beskidzka, June)

–         “Tree Festival” (the County of Bystra-Sidzina, July)

–         “Week of Beskid Culture” – folk festival (Maków Podhalański, July/August),

–         County Harvest Feast (September),

–         “Babia Góra Autumn” – folk culture festival (Zawoja, September)

During the year, particular communes of Sucha County organize their own cultural and sporting events, e.g. Days of Sucha, Days of Maków Podhalański, Days of Zawoja, Days of Jordanów, Days of Budzów and Days of Zembrzyce.

“Henryk Łasak Memorial”, a cycling race organized in August since 1999 on the roads the County of Sucha (with the finish in Sucha Beskidzka), is the largest and most important annual sporting event in the area.

KALENDARZ IMPREZ 2017 W POWIECIE SUSKIM

STYCZEŃ

 

styczeń – Maków Podhalański

„BOŻE NARODZENIE W OBRAZACH” – KONKURS MALARSTWA I RZEŹBY

Wystawa pokonkursowa

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

styczeń – Łętownia, Naprawa, Osielec, Toporzysko, Wysoka

KONCERT KOLĘD

promocja płyty z kolędami chóru „Vox Altisono”

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie

06.01 – Maków Podhalański, Stryszawa, Sucha Beskidzka

„ORSZAK TRZECH KRÓLI”

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim, Szkoła Podstawowa nr 2 w Stryszawie, Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

09.01 – Sucha Beskidzka

GÓRALSKIE KOLĘDOWANIE

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

12.01 – Bieńkówka

VII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

główny organizator: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów, Szkoła Podstawowa w Bieńkówce

13.01 – Sucha Beskidzka

KONCERT NOWOROCZNY

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

13.01 – Jordanów

WERNISAŻ WYSTAWY – MALARSTWO JANA SŁONINY

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

14.01 – Zawoja

BABIOGÓRSKIE PODŁAZY

Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi, Starostwo Powiatowe

15.01 – Kuków

KONCERT NOWOROCZNY ORKIESTRY DĘTEJ GMINY STRYSZAWA

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

20.01 – Sucha Beskidzka

MIĘDZYSZKOLNY POWIATOWY KONKURS POETYCKI „NIENAZWANE UCZUCIA”

Finał konkursu

główny organizator: Liceum Ogólnokształcące w Suchej Beskidzkiej

22.01 – Budzów

BABIOGÓRSKA SZOPKA REGIONALNA

Finał konkursu powiatowego

główny organizator: Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Bożej Pocieszenia w Budzowie, Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów, Starostwo Powiatowe

26.01 – Sucha Beskidzka

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

główny organizator: Liceum Ogólnokształcące w Suchej Beskidzkiej

27.01 – Jordanów

JORDANOWSKIE SPOTKANIE Z HISTORIĄ

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

29.01 – Jordanów

KOLĘDUJMY WSZYSCY WRAZ

główny organizator: Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie

 

LUTY

02.02 – Zawoja

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi

05.02 – Skawica

XI MISTRZOSTWA AMATORÓW POLSKI POŁUDNIOWEJ W SKOKACH NARCIARSKICH oraz „ZJAZD NA CYMKOLWIEK”

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi, Rada Sołecka w Skawicy

08.02 – Stryszawa

TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY STRYSZAWA

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

10.02 – Sucha Beskidzka

IX OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY ZIEMI SUSKIEJ 2017

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

10.02 – Zawoja

KONCERT PIOSENKI TURYSTYCZNEJ

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi

17.02 – Jordanów

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM JANEM SAWIŃSKIM

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

22, 23.02 – Sucha Beskidzka

V TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

główny organizator: Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Suchej Beskidzkiej

23.02 – Maków Podhalański

ROCKOWY BAL KARNAWAŁOWY

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

24.02 – Jordanów

WIECZÓR BLUESOWY W STAREJ BASZCIE

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

25.02 – Sucha Beskidzka

PROFESJONALNE KINO OBJAZDOWE OUTDOOR CINEMA

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

25.02 – Jachówka

XII KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

główny organizator: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów

MARZEC

marzec – Sucha Beskidzka

WYSTAWA FOTOGRAFII

Główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej, Babiogórski Park Narodowy

marzec/kwiecień

„CZYTANIE POEZJI NA RÓŻNE SPOSOBY”

główny organizator: Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Suchej Beskidzkiej

marzec/kwiecień – Sucha Beskidzka

POWIATOWA SZKOLNA LIGA STRZELECKA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Z BRONI KULOWEJ I BRONI PNEUMATYCZNEJ

Eliminacje do broni pneumatycznej

główny organizator: Liga Obrony Kraju Zarząd Powiatowy

02.03 – Jordanów

VIII KONKURS RECYTATORSKI POEZJI OBCOJĘZYCZNEJ

główny organizator: Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie

03.03 – Jordanów

WYSTAWA IKON KRZYSZTOFA KRZYSZTOFIAKA

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

04 – 05.03 – Zawoja

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ WATRA CUP 2017

główny organizator: Urząd Gminy Zawoja, Zespół Szkół w Zawoi Centrum, Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja, Starostwo Powiatowe

14 – 24.03 – Maków Podhalański

„WIELKANOC W TRADYCJI POLSKIEJ” – KONKURS PLASTYCZNY

Wystawa

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

15.03 – Maków Podhalański

XVIII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim, Starostwo Powiatowe

17.03 – Jordanów

KONCERT MUZYKI KLASYCZNEJ

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

17.03 – Sucha Beskidzka

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I DOROSŁYCH

Eliminacje powiatowe  62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej, Starostwo Powiatowe

26.03 – Sidzina

JARMARK WIELKOPOSTNY

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej

26.03 – Jordanów

XI TURNIEJ HALOWY MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH

główny organizator: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej, Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie

31.03 – Stryszawa

OZDOBY WIELKANOCNEGO STOŁU – PISANKI

Konkurs plastyczny

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

31.03 – Maków Podhalański

XVI MIĘDZYGIMNAZJALNY TURNIEJ WIEDZY O SZTUKACH PLASTYCZNYCH „SEKRETY SZTUKI”

główny organizator: ZS im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim

 

KWIECIEŃ

kwiecień – Sucha Beskidzka

POWIATOWY TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH

główny organizator: Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej, Starostwo Powiatowe

kwiecień – Sucha Beskidzka

POWIATOWY MŁODZIEŻOWY TURNIEJ MOTORYZACYJNY

główny organizator: Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej, Starostwo Powiatowe

kwiecień – Jordanów

V PIKNIK EKOLOGICZNY

główny organizator: Rada Miasta Jordanowa, Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

kwiecień – Sucha Beskidzka

POWIATOWA SZKOLNA LIGA STRZELECKA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Z BRONI KULOWEJ I BRONI PNEUMATYCZNEJ

Finał SLS z broni pneumatycznej

główny organizator: Liga Obrony Kraju Zarząd Powiatowy

06.04 – Sucha Beskidzka

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Eliminacje powiatowe

główny organizator: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej

08.04 – Bieńkówka

XIII  POWIATOWY KONKURS POTRAW I PALM WIELKANOCNYCH

główny organizator: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów, Starostwo Powiatowe

09.04 – Toporzysko, Naprawa, Osielec, Łętownia, Wysoka, Bystra, Sidzina, Jordanów

KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu w Sidzinie, Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

09.04 – Łętownia

KONCERT PIEŚNI WIELKOPOSTNYCH „STABAT MATER”

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, Stowarzyszenie Chór „VOX Altisono”,

Parafia pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Łętowni, Starostwo Powiatowe

20.04 – Budzów

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

główny organizator: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów, Starostwo Powiatowe

21.04 – Sucha Beskidzka

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

27.04 – Zawoja

XXX MAŁOPOLSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH I TANECZNYCH

Eliminacje powiatowe

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi, Starostwo Powiatowe

27.04 – Sidzina

OBCHODY ZWIĄZANE Z KANONIZACJĄ ŚW. JANA PAWŁA II W SIDZINIE

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Bystra-Sidzina, Parafia pw. św. Mikołaja w Sidzinie

28.04 – Lachowice

FESTIWAL EKOLOGICZNY „EKO-2017”

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

28.04 – Jordanów

JORDANOWSKIE SPOTKANIE Z HISTORIĄ

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

MAJ

maj – Sucha Beskidzka

VII POWIATOWY KONKURS „STRAŻAK ROKU 2017”

główny organizator: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej

maj/czerwiec – Maków Podhalański

VII MAŁOPOLSKIE DNI ŚW. JANA PAWŁA II

koncerty, warsztaty

główny organizator: Urząd Miasta w Makowie Podhalańskim, Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

maj/czerwiec – Sucha Beskidzka

KONKURS LITERACKI „PO CO PISAĆ DO SZUFLADY”

Finał konkursu

główny organizator: Liceum Ogólnokształcące w Suchej Beskidzkiej

01-04.05 – Sucha Beskidzka

SUSKA MAJÓWKA

Blok imprez

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

01.05 – Sucha Beskidzka

XIX WYSTAWA OGRODNICZA

główny organizator: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego Sucha Beskidzka

02.05 – Sucha Beskidzka

XVII TURNIEJ ŁUCZNICZY ROBIN HOODA

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

03.05 – Maków Podhalański

V POWIATOWY PRZEGLĄD DZIECIĘCYCH ZESPOŁÓW FOKLORYSTYCZNYCH

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim, Starostwo Powiatowe

03.05 – Maków Podhalański

MAKOWSKA MAJÓWKA – OBCHODY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

03.05 – Palcza

MAJOWE SPOTKANIE Z FOLKLOREM

główny organizator: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów, Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Budzów

03.05 – Jordanów

KONCERT MUZYKI KLASYCZNEJ

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

4.05 – Sucha Beskidzka

XXXII FESTIWAL TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY „BAJDUREK”

Eliminacje powiatowe

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej, Starostwo Powiatowe

06.05 – Sucha Beskidzka

JUWENALIA – KICKONALIA 2017

główny organizator: Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej

14.05 – Krzeszów

IX BESKIDZKI FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ

Koncert inauguracyjny

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

16.05 – Palcza

XIII GMINNY KONKURS DLA PRZEDSZKOLI „OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA”

główny organizator: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Palczy, Biblioteka i Ośrodek Animacji i Kultury Gminy Budzów

20.05 – Maków Podhalański

XXV MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PO ZIEMI MAKOWSKIEJ

główny organizator: Gmina Maków Podhalański, Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim,

AKCJA „CAŁA POLSKA BIEGA”

20-21.05 – Sidzina

NOC MUZEÓW – KINO POD GWIAZDAMI W SKANSENIE W SIDZINIE

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej

25.05 – Stryszawa

VIII MEMORIAŁOWY MITING LEKKOATLETYCZNY IM. ZDZISŁAWA NAJDERA

główny organizator: Uczniowski Klub Sportowy „bieganie.pl” Stryszawa, Gimnazjum nr 1 w Stryszawie

26.05 – Maków Podhalański

VI POWIATOWY KONKURS ZESPOŁÓW ROCKOWYCH „ROCKOWA WIRÓWKA”

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim, Starostwo Powiatowe

27.05 – Zawoja

POWIATOWY KONKURS GAWĘDZIARZY, ŚPIEWAKÓW I INSTRUMENTALISTÓW LUDOWYCH „PODBABIOGÓRSKIE POSIADY”

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi, Starostwo Powiatowe

31.05 – Sucha Beskidzka

VI ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR STAROSTY

główny organizator: Kryta Pływalnia w Suchej Beskidzkiej, UKS „Jasień” z Suchej Beskidzkiej, Starostwo Powiatowe

 

CZERWIEC

czerwiec – Sucha Beskidzka

WYSTAWA FOTOGRAFII MARIANA NATANKA

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

2 – 4.06 – Stryszawa

XXI ŚWIĘTO ZABAWKI LUDOWEJ

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

03.06 – Maków Podhalański

XXII TERENOWY WYŚCIG ROWEROWY

główny organizator: Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim, Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

03.06 – Marcówka

POLSKA BIEGA – PIKNIK RODZINNY

Akcja promująca zdrowy tryb życia

główny organizator: Szkoła Podstawowa w Marcówce, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach

03.06 – Tarnawa Dolna

DZIEŃ ZIEMI TARNAWSKIEJ – DZIEŃ RODZINY

Piknik rodzinny

główny organizator: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach, Zespół Szkół Tarnawa Dolna

07.06 – Krzeszów

XVI POWIATOWY RAJD MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ „NA BESKIDZKIM SZLAKU – JESTEŚMY W EUROPIE”

główny organizator: Zespół Szkół Samorządowych w Krzeszowie, Parafia pw. MB Nieustającej Pomocy w Krzeszowie

09.06 – Jordanów

JORDANOWIESKIE SPOTKANIE Z HISTORIĄ

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

11.06 – Toporzysko

PRZEGLĄD ORKIESTR DĘTYCH „ECHO”

główny organizator: Urząd Gminy Jordanów, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie, Starostwo Powiatowe

11.06 – Stryszawa

IX BESKIDZKI FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ

Koncert II

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

18.06 – Bystra Podhalańska

„ŚWIĘTO BYSTREJ”

Impreza plenerowa

Główny organizator: Parafia pw. św. Marcina w Bystrej Podhalańskiej, Związek Podhalan oddział w Bystrej Podhalańskiej

21.06 – Zembrzyce

KARUZELA TWÓRCZOŚCI

główny organizator: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach, WTZ Zembrzyce

22.06 – Sidzina

KONKURS NA WIANEK Z OSTATNIEGO NIESZPORU

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej

23.06 – Jordanów

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

24-25.06 – Zembrzyce

DNI GMINY ZEMBRZYCE

główny organizator: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach

24-25.06 – Sucha Beskidzka

DNI ZIEMI SUSKIEJ – SUSKI JARMARK KULTURALNY

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

24-25.06 – Sidzina

NOC ŚWIĘTOJAŃSKA W SIDZIŃSKIM SKANSENIE

„CZAR SMAKÓW I CZASÓW MINIONYCH”

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej

25.06 – Osielec

GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR WÓJTA GMINY JORDANÓW

główny organizator: Urząd Gminy Jordanów, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie

25.06 – Sucha Beskidzka

V POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE DRUŻYN MDP

główny organizator: Urząd Miasta Sucha Beskidzka, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej

30.06 – Jordanów

WIECZÓR BLUESOWY W STAREJ BASZCIE

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

 

LIPIEC

lipiec/sierpień – Sucha Beskidzka

WYSTAWA PRAC MONIKI MAMCARCZYK I VRONTINOSA GIORGOSA

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

01 – 02.07 – Maków Podhalański

DNI ZIEMII MAKOWSKIEJ

główny organizator: Gmina Maków Podhalański, Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

02.07 – Stryszawa

JARMARK TWÓRCZOŚCI REGIONALNEJ

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

02.07 – Sidzina

„ŚWIĘTO DRZEWA”

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Bystra – Sidzina

08.07 – Budzów

POWITANIE LATA

główny organizator: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów

08.07 – Zawoja

ZAWOJSKA POTAŃCÓWKA

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi

10.07 – Stryszawa Górna

IX BESKIDZKI FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ

Koncert III

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

12.07 – Tarnawa Górna

POWITANIE LATA

główny organizator: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach, KGW „REDZ” Tarnawa Górna

13-16.07 – Stryszawa, Zawoja, Maków Podhalański

II GWIAZDA POŁUDNIA

impreza rowerowa

główny organizator: Zamana Group, Gmina Stryszawa, Gmina Zawoja, Gmina Maków Podhalański, Starostwo Powiatowe

15.07 – Zawoja

SIANOKOSY

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi

15.07 – Marcówka

„ROMBANICA – BIESIADA U ZBÓJNIKÓW”

główny organizator: Bractwo Zbójników spod Babiej Góry, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach

16.07 – Naprawa

TURNIEJ WSI O PUCHAR WÓJTA GMINY JORDANÓW

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie

23.07 – Stryszawa

„ZBÓJOWANIE POD JAŁOWCEM”

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie, Stowarzyszenie KGW „Siedlisko-Stryszawa Górna”

29.07 – Maków Podhalański

V BIEG GÓRSKI I NORDIC WALKING PAMIĘCI WOJTKA PAZDURA

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

29.07 – 06.08 – Maków Podhalański

  1. TYDZIEŃ KULTURY BESKIDZKIEJ

główny organizator: Gmina Maków Podhalański, Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

29.07 – 06.08 – Maków Podhalański

„INSPIRACJE ARTYSTYCZNE W CIENIU BABIEJ GÓRY”

Plener malarsko – rzeźbiarski

główny organizator: Gmina Maków Podhalański, Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim, Stowarzyszenie „ART. PASSION”, Starostwo Powiatowe

29.07 – Zawoja

VI PIŁKARSKI PIKNIK POD BABIĄ GÓRĄ

główny organizator: Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

30.07 – Bystra Podhalańska

„BIESIADA BYSTRZAŃSKA”

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Promocji Turystyki i Sportu Bystra – Sidzina

 

SIERPIEŃ

Sierpień – Sidzina

WARSZTATY TRADYCYJNEGO RZEMIOSŁA

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej

sierpień/wrzesień – Sidzina

„WAŻNE POSTACIE HISTORYCZNE Z TERENU GMINY BYSTRA – SIDZINA”

Wystawa czasowa

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej

05.08 – Lachowice

DNI LACHOWIC – PODBABIOGÓRSKI RAJD ROWEROWY I BIEG ULICZNY 2016

główny organizator: Sołectwo Lachowice

12.08 – Marcówka

DZIEŃ KUBAJKI

główny organizator: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach, Stowarzyszenie KGW „Marcowianki”

12.08 – Sucha Beskidzka

  1. MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI „MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA”

główny organizator: Gmina Sucha Beskidzka, „Duo Circuli”

13.08 – Kuków

MISTRZOSTWA MDP W ZAWODACH STRAŻACKICH

główny organizator: OSP Kuków, KP PSP w Suchej Beskidzkiej

13.08 – Śleszowice

IX BIESIADA W ŚLESZOWICACH

główny organizator: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach, 1. Stowarzyszenie Muzyczne Śleszowice

13.08 – Sidzina

„MIĘDZY DAWNYMI, A NOWYMI CZASY”

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej, Stowarzyszenie Tradycja i Natura Bystra – Sidzina

15.08 – Maków Podhalański

UROCZYSTE OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO PRZY POMNIKU OFIAR ZAGÓRZA NA MAKOWSKIEJ GÓRZE

główny organizator: Gmina Maków Podhalański, Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

18 – 20.08 – Jordanów

DNI ZIEMI JORDANOWSKIEJ

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

19-20.08 – Jordanów

LEGOWISKO JORDANÓW 2017

Ogólnopolska wystawa klocków LEGO

główny organizator: Damian Wicher, LUGpol, Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie, Stowarzyszenie „Inspiracja”

19-20.08 – Budzów

DNI GMINY BUDZÓW

główny organizator: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów

20.08 – Jordanów

IX POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR STAROSTY SUSKIEGO

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie, Starostwo Powiatowe

26.08 – Zembrzyce

ZŁAZ SAMORZĄDOWCÓW SGB

główny organizator: Gmina Zembrzyce, SGB, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach

26.08 – Krzeszów

POŻEGNANIE LATA

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

27.08 – Zawoja

SIATKARSKIE POŻEGNANIE WAKACJI W ZAWOI

główny organizator: Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

 

WRZESIEŃ

wrzesień – Sucha Beskidzka

VII MEMORIAŁ WOJCIECHA SPYRKI

Turniej piłki nożnej służb mundurowych

główny organizator: Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej, Starostwo Powiatowe

wrzesień – Sucha Beskidzka

POWIATOWA SZKOLNA LIGA STRZELECKA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Z BRONI KULOWEJ I BRONI PNEUMATYCZNEJ

Eliminacje z broni kulowej

główny organizator: Liga Obrony Kraju Zarząd Powiatowy

01.09 – Wysoka

POWIATOWE UROCZYSTOŚCI – 78. ROCZNICA  WYBUCHU  II WOJNY ŚWIATOWEJ

główny organizator: UG Jordanów, GOKSiP Jordanów, Zespół Szkół w Wysokiej, OSP Wysoka, Starostwo Powiatowe

02.09 – powiat suski

XIV RAJD MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH

główny organizator: KPP Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej

08 – 09.09 – Lachowice

III PODBABIOGÓRSKIE ZAWODY RATOWNICZO – GAŚNICZE LACHOWICE 2017

główny organizator: OSP Lachowice, KPP Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej

09.09 – Skawica

RAJD SZLAKIEM KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi, Rada Sołecka w Skawicy,

10.09 – Łętownia

DOŻYNKI POWIATOWE

główny organizator: Urząd Gminy Jordanów, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie, Starostwo Powiatowe

13.09 – Jordanów

PIKNIK INTEGRACYJNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH PODOPIECZNYCH ŚDS MAŁOPOLSKA

główny organizator: Stowarzyszenie Trzeźwości „Dom”

16.09 – Maków Podhalański

IV POWIATOWE ZAWODY BMX MTB MAKOWSKI SKATE PARK

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

17.09 – Sidzina

DZIEŃ PAMIĘCI NARODOWEJ

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej

17.09 – Sucha Beskidzka

IX POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE DRUŻYN OSP

główny organizator: KPP Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej

17.09 – Stryszawa

XIV GWIAŹDZISTY RAJD GÓRSKI SZLAKIEM KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie, PTTK Oddział „Ziemi Babiogórskiej”

17, 24.09 – Sucha Beskidzka

XXI DNI MUZYKI NA ZAMKU

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

22 – 24.09 – Zawoja

XXXIII BABIOGÓRSKA JESIEŃ W ZAWOI

główny organizator: BCK Zawoja

23.09 – Maków Podhalański

MAKOWSKIE ŚWIĘTO MIODU

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

24.09 – Stryszawa

II PLENER MALARSKI IM. WŁADYSŁAWA FRONTA

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie

29.09 – Sucha Beskidzka

IX POWIATOWE ZAWODY STRZELECKIE WŁADZ SAMORZĄDOWYCH Z BRONI KULOWEJ

główny organizator: Liga Obrony Kraju Zarząd Powiatowy

 

PAŹDZIERNIK

październik – Sucha Beskidzka

POWIATOWA SZKOLNA LIGA STRZELECKA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH Z BRONI KULOWEJ I BRONI PNEUMATYCZNEJ

Finał SLS z broni kulowej

główny organizator: Liga Obrony Kraju Zarząd Powiatowy

październik – Jordanów

VI PIKNIK EKOLOGICZNY

główny organizator: Rada Miasta Jordanowa, Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

06.10 – Jordanów

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

12.10 – Sucha Beskidzka

XV KONKURS RECYTATORSKI „W CIENIU JODEŁ I ŚWIERKÓW”

główny organizator: Biblioteka Suska im. dra Michała Żmigrodzkiego w Suchej Beskidzkiej

16.10 – Sidzina

DZIEŃ ŚW. JANA PAWŁA II

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej, Parafia Św. Mikołaja w Sidzinie

21.10  – Naprawa

GMINNY KONKURS POTRAW REGIONALNYCH

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie

21.10 – Białka

XVI POWIATOWY HUBERTUS – BIEG MYŚLIWSKI ZA LISEM

główny organizator: Gmina Maków Podhalański, Ośrodek Jazdy Konnej „Dyzma” w Zawoi, Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim, Starostwo Powiatowe

24.10 – Krzeszów

X POWIATOWY KONKURS WIEDZY O ŚW. JANIE PAWLE II

główny organizator: Zespół Szkół Samorządowych w Krzeszowie

26.10 – Sucha Beskidzka

XVI POWIATOWE DYKTANDO ORTOGRAFICZNE

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie, Starostwo Powiatowe

26.10 – 16.11 – Maków Podhalański

„JESIENNE PEJZAŻE”

Wystawa

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

 

LISTOPAD

listopad – Sucha Beskidzka

KONKURS FOTOGRAFICZNY „Z DALA OD ZGIEŁKU… BESKIDY W OBIEKTYWIE”

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

07.11 – Zawoja

IX GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ, POWSTAŃCZEJ ORAZ ŻOŁNIERSKIEJ

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi

09.11 – Sucha Beskidzka

OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI Z BRONI KULOWEJ

główny organizator: Liga Obrony Kraju Zarząd Powiatowy

10.11 – Maków Podhalański

MAKOWSKI TURNIEJ WOLNOŚCI; WIECZORNICA

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

11.11 – Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Jordanów, Osielec, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce, Budzów, Sidzina

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

11.11 – Sucha Beskidzka

X FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „TO POLSKA MOJA OJCZYZNA”

Koncert laureatów

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej, Starostwo Powiatowe

11.11 – Zembrzyce

III BIEG NIEPODLEGŁOŚCIOWY

główny organizator: Rada Gminy Zembrzyce, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach

11.11 – Baczyn

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI PO ZIEMI BUDZOWSKIEJ

główny organizator: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów, Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Bożej Pocieszenia w Budzowie, Zarząd OSP Gminy Budzów, Gminna Komisja ds. Rozwiązywania problemów Alkoholowych

11.11 – Jordanów

KONCERT MUZYKI KLASYCZNEJ

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

13.11 – Sidzina

KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH W SKANSENIE W SIDZINIE

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej

16.11 – Maków Podhalański

MAKOWSKIE DNI POEZJI

Konkurs Poezji Czytanej

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

18.11 – Lachowice

XVII POWIATOWY KONKURS POTRAW REGIONALNYCH „O ZŁOTĄ WARZECHĘ”

główny organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie, Starostwo Powiatowe

24.11 – Jordanów

JORDANOWSKIE SPOTKANIE Z HISTORIĄ

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie

 

GRUDZIEŃ

08.12 – Sucha Beskidzka
XVII POWIATOWY KONKURS LITERACKI “PODBABIOGÓRSKIE OPOWIEŚCI”
główny organizator: Biblioteka Suska im. dra Michała Żmigrodzkiego, Starostwo Powiatowe

09.12 – Maków Podhalański

POWIATOWY FESTIWAL TANECZNY

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

09.12 – Stryszawa

POWIATOWE SPOTKANIE WIGILIJNE KLUBÓW MŁODZIEŻOWYCH 4H

główny organizator: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego Sucha Beskidzka, Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie, Starostwo Powiatowe

09.12  – Zachełmna

POWIATOWY KONKURS „ŚWIATY, PODŁAŹNIKI I PAJĄKI”

główny organizator: Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów, Szkoła Podstawowa w Zachełmnej, Starostwo Powiatowe

10.12 – Sidzina

JARMARK ADWENTOWY

główny organizator: Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej

15.12 – Maków Podhalański

„BOŻE NARODZENIE W OBRAZACH” – KONKURS MALARSTWA I RZEŹBY

główny organizator: Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury w Makowie Podhalańskim

15.12 – Sucha Beskidzka

KONKURS FOTOGRAFICZNY „ZDJĘCIE ROKU POWIATU SUSKIEGO”

główny organizator: Biblioteka Suska im. dra Michała Żmigrodzkiego w Suchej Beskidzkiej, Starostwo Powiatowe

16 -17.12 – Sucha Beskidzka

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

główny organizator: Miejski Ośrodek Kultury – Zamek w Suchej Beskidzkiej

17.12 – Zawoja

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

główny organizator: Babiogórskie Centrum Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna w Zawoi

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany terminów.

Szczegółowe informacje u organizatorów imprez.

Adresy organizatorów:

Starostwo Powiatowe

w Suchej Beskidzkiej

  1. Kościelna 5b

34-200 Sucha Beskidzka

tel./fax 33 875 79 00, 33 874 15 52

e-mail: promocja@powiatsuski.pl

http://www.powiatsuski.pl

Urząd Miasta Jordanowa

Rynek 1

34-240 Jordanów

tel. 18 269 17 00, fax 18 269 17 19

e-mail: miasto@jordanow.pl

http://www.jordanow.pl

Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim

  1. Szpitalna 3

34-220 Maków Podhalański

tel. (33) 874 97 00, fax 33 874 97 51

e-mail: makow-podhalanski@um.pl

http://www.makow-podhalanski.pl

Urząd Miejski w Suchej Beskidzkiej

  1. Mickiewicza 19

34-200 Sucha Beskidzka

tel. 33 874 23 41, fax 33 874 22 66

e-mail: info@sucha-beskidzka.pl

http://www.sucha-beskidzka.pl

Urząd Gminy Budzów

34-211 Budzów 445

tel./fax 33 876 77 50, 874 00 22

e-mail: gmina@budzow.pl

http://www.budzow.pl

Urząd Gminy Bystra-Sidzina

34-235 Bystra 373

tel. 18 268 12 20, fax 18 268 12 91

e-mail: urzad_gminy@bystra-sidzina.pl

http://www.bystra-sidzina.pl

Urząd Gminy Jordanów

Rynek 2

34-240 Jordanów

tel. 18 269 35 10  fax 18 269 35 26

e-mail: gmina-jordanow@rubikon.pl

http://www.gmina-jordanow.pl

Urząd Gminy Stryszawa

Stryszawa 17

34-205 Stryszawa

tel./fax 33 874 72 72

e-mail: stryszawa@ug.pl

http://www.stryszawa.ug.pl

Urząd Gminy Zawoja

34-222 Zawoja 1307

tel./fax 33 877 50 51

e-mail: sekretariat@zawoja.ug.pl

http://www.zawoja.ug.pl

Urząd Gminy Zembrzyce

34-210 Zembrzyce 540

tel. 33 874 60 02, fax 33 877 07 00

e-mail: gmina@zembrzyce.pl

www.zembrzyce.pl

Sołectwo Lachowice

34-232 Lachowice

tel. kontaktowy 608 410 733

Rada Sołecka w Skawicy

tel. kontaktowy 504 083 428

Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Gminy Budzów

Palcza 195

34-211 Budzów

tel. 33 874 01 35

e-mail: bibpalcza@interia.pl

Gminny Ośrodek Kultury,

Promocji, Turystyki i Sportu

34-236 Sidzina 998

tel./fax 18 269 90 01

e-mail: goksidzina@op.pl

http://www.gokptis.bystra-sidzina.net

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie z siedzibą w Osielcu

34-234 Osielec

tel. 18 277 35 00

e-mail: gok@gmina-jordanow.pl

Miejski Ośrodek Kultury

  1. Rynek 2

34-240 Jordanów

tel. 18 267 51 56

e-mail: mok1@op.pl

http:// www.mokj.pl

Miejska Biblioteka Publiczna – Dom Kultury

  1. 3 Maja 24

34-220 Maków Podhalański

tel. 33 877 13 41, 877 14 81 (Dom Kultury)

e-mail: bibliotekamakow@onet.eu, domkultury@onet.eu

Gminny Ośrodek Kultury

34-205 Stryszawa 740

tel. 33 874 70 03

e-mail: gokstryszawa@poczta.fm

http://www.stryszawa.pl

Miejski Ośrodek Kultury – Zamek

  1. Zamkowa 1

34-200 Sucha Beskidzka

tel. 33 874 13 03

e-mail: mok@zameksuski.pl

http://www.zameksuski.pl

Babiogórskie Centrum Kultury

34-222 Zawoja

tel. 33 877 50 66, fax 33 877 69 49

e-mail: bck@zawoja.pl

http://www.zawoja.pl

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa

34-210 Zembrzyce 541

tel. 33 874 61 96

e-mail: gok_zembrzyce@interia.pl

http://www.gckiczzembrzyce.pl

Biblioteka Suska im. dra M. Żmigrodzkiego

  1. Piłsudskiego 23

34-200 Sucha Beskidzka

tel./fax 33 874 22 47

e-mail: sucha@bibliotekasuska.pl

http://www.bibliotekasuska.pl

Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej

  1. Zamkowa 1

34-200 Sucha Beskidzka

tel./fax 33 874 26 05

e-mail: muzeum@sucha-beskidzka.pl

www.muzeum.sucha-beskidzka.pl

Skansen w Sidzinie – Muzeum Kultury Ludowej

34-236 Sidzina

tel. kontaktowy: 501 597 208

Komenda Powiatowa

Państwowej Straży Pożarnej

  1. Makowska 26

34-200 Sucha Beskidzka

tel. 33 874 18 00

Komenda Powiatowa Policji

  1. Mickiewicza 42

34-200 Sucha Beskidzka

tel. 33 874 52 11

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego

  1. Kościelna 5b

34-200 Sucha Beskidzka

tel. 33 874 23 10

Stowarzyszenie „Tradycja i Natura” w Bystrej-Sidzinie

34-235 Bystra 373

tel. 606 516 188

Stowarzyszenie Trzeźwości „Dom”

  1. Banacha 1

34-240 Jordanów

tel. 18 26 74 774

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze”

  1. Kościelna 5b

34-200 Sucha Beskidzka

tel. 33 874 41 72

„Caritas” – Warsztaty Terapii Zajęciowej Zembrzyce

34-210 Zembrzyce 1

tel. 33 874 67 37

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze

Oddział „Ziemi Babiogórskiej”

  1. Mickiewicza 38

34-200 Sucha Beskidzka

tel. 33 874 36 70

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze

Oddział Krakowski

  1. Zyblikiewicza 2b

31-029 Kraków

tel. 12 422 26 76

Kryta Pływalnia

  1. Zielona 1

34-200 Sucha Beskidzka

tel./fax: 33 874 55 30

Ośrodek Jazdy Konnej „Dyzma”

34-222 Zawoja 151

tel. 33 877 34 04

Babiogórskie Centrum Sportu Zawoja

34-222 Zawoja

tel.

Uczniowski Klub Sportowy

„Zawojak”

34-222 Zawoja 35A

tel. kontaktowy 606 792 572

Ludowy Klub Sportowy

„Lachy” Lachowice-Hucisko

34-232 Lachowice 232

tel. kontaktowy 669 475 190

Liga Obrony Kraju

Zarząd Powiatowy

  1. płk. T. Semika 1

34-200 Sucha Beskidzka

tel. 605 079 022

Zespół Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie

  1. Kolejowa 9

34-240 Jordanów

tel. 18 267 55 14

Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w Makowie Podhalańskim

  1. Rynek 8

34-220 Maków Podhalański

tel. 33 877 16 30

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Suchej Beskidzkiej

  1. płk. T. Semika 1

34-200 Sucha Beskidzka

tel. 33 874 22 32

Zespół Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej

  1. Kościelna 5

34-200 Sucha Beskidzka

tel. 33 874 21 46

Zespół Szkół Samorządowych w Krzeszowie

34-206 Krzeszów 216

tel. 33 874 81 73

Gimnazjum nr 1 w Stryszawie

34-205 Stryszawa 400a

tel. 33 874 70 08

Zespół Szkół w Tarnawie Dolnej

Tarnawa Dolna 272, 34-210 Zembrzyce

tel. 33 874 67 07

Szkoła Podstawowa w Marcówce

Marcówka 120, 34-210 Zembrzyce

tel. 33 874 60 23

opracowanie:

Starostwo Powiatowe w Suchej Beskidzkiej

Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Funduszy

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany terminów.

Szczegółowe informacje u organizatorów imprez.